Hizmetlerimiz:
   Kapadokya Turu
   Balon Turu
   Hava Alanı Transferi
   Hotel Rezervasyonu
   ATV Turları
   Türk Gecesi
   Profesyonel Rehber
 

ARAÇLAR:
   Megane HP Diezel
   Megan Sedan
   Volkswagen Caddy
   Hyundai Accent Era
   Ford Focus
   Ford Focus Auto Vites
   Peugeot 307 SW Oto. Vites
   Renault Clio
   Ford Fiesta
   Fiat Albea
   Mercedes Vito
   Volkswagen Crafter Volt
   Nostalji Turu

Araç kiralama, Transfer
Havalimanı'ndan durmaksızın gideceğiniz yere direk transfer % 100 güvenli ve sigortalı yolculuk.Ekonomik fiyatla.

V.I.P ÖZEL TRANSFERLER

 

    1.GÜN
Göreme - Zelve - Paşabağ - Çavuşin - Avanos - Kızılcukur
Sabah otelimize ulaşıp kısa bir dinlenmenin ardından ilk günkü gezi programımıza başlıyoruz. Gün içinde Göreme Açıkhava Müzesi, Karanlık Kilise, Zelve Açıkhava Müzesi, Çavuşin ve Paşabağ'ı geziyoruz. Avanos’un ünlü çömlek atölyelerinden birini gezip, çömlek yapımı hakkında bilgi edindikten sonra Kızılçukur'daki manzara seyrinin ardından otelimize dönüyoruz.


 


   2.GÜN

Sinasos - Ürgüp - Sarıhan Kervansarayı - Gülşehir - Hacıbektaş - Uçhisar
Kahvaltı sonrası otelden ayrılıp ilk olarak özellikle Rum mimarisinin etkin örneklerini görebileceğimiz Sinasos gezisiyle güne başlıyoruz. İlk Asmalı Konak'a da evsahipliği yapan Sinasos'ta Rum mimarisi hakkında detaylı bilgilendirmenin ardından Ürgüp'e dönüyoruz. Son Asmalı Konak'ın da bulunduğu Ürgüp'ü gezdikten sonra Turasan Şarap Fabrikası Mahzeni'nde şarap üretimi hakkında ilk ağızdan bilgi alıp alışveriş yapıyoruz. Bir sonraki durağımız Kapadokya Bölgesi'ndeki en önemli Selcuklu eserlerinden biri olan Sarıhan Kervansarayı. Avanos'taki öğle yemeğinin ardından Hacıbektas'a dogru yola cikiyoruz. Yolumuz uzerinde ''sadece Gulsehir 'de olan '' mantar seklindeki peri bacasi olusumlarini '' gorme imkanimiz oluyor. Hacıbektas'ta Bektasi kulturu hakkinda bilgi edinip , dergahi gezdikten sonra Uçhisar Kalesi'nden manzara seyriyle günü sonlandırıp otelimize dönüyoruz.
 

   3.GÜN
Ihlara Vadisi - Derinkuyu Yeraltı Şehri - Narlıgöl Krater Gölü - Tuz Gölü
Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılış. Yaklaşık 45 dk'lık yolculuğun ardından ilk durağımız bölgenin en cok ziyaret edilen yeralti sehri Derinkuyu Yeraltı Şehri. 7 Katlı yeraltı şehrini gezdikten sonra Narlıgöl Krater Gölü'nde fotoğraf molası. Sonraki durağımız ilginc dogal yapisi ve kayalara oyulmus kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saatlik vadi gezisi ve yürüyüşün ardından gideceğiniz şehre göre ister otogarda otobüsünüze ister hava alanında uçağınıza sizleri teslim edene kadar sizlere refegat etmekteyiz.